DEĞERLERİMİZ

İŞE ALIM POLİTİKALARIMIZ

Yıllık bütçelerimiz ve kalite süreçleri planları doğrultusunda açık pozisyonlara İnsan Kaynakları Müdürlüğü tarafından istihdam edilmek üzere hem sitemiz hem de kariyer.com üzerinden ilan çıkılmaktadır. Açık pozisyonlara başvuru yapan adaylar ile ön inceleme sonrasında ilgili departman yöneticileri aday ile ön görüşme yapmaktadır. İşe alım konusunda karar verilen personellerin daha önceki çalıştığı şirketlerden referans araştırmaları yapılır. Referansları alınan personellerin işe alımının net kararı sonrasında personele insan kaynakları yetkilileri tarafından ulaşılarak evrak ve pasaport talebinde bulunmaktadır. Ön izin-yatay geçiş süreçleri ve yasal izinleri tamamlanarak personelin işe başlaması için otele davet edilir.

İŞ FIRSATLARIMIZ

Tüm iş ilanlarımız, kurumsal sayfamızın yanı sıra www.piabellaprestige.com, www.kariyer.net, www.linkedin.com adreslerinde yayımlanmaktadır. Bu mecralar üzerinden açık pozisyonlarımız için iş başvurusu yapabileceğiniz gibi da özgeçmişinizi yükleyebilirsiniz.

EĞİTİM VE KARİYER ODAKLARIMIZ

Eğitimler yoluyla yeni başlayan her çalışma arkadaşımızın öncelikle şirkete adapte olması, kurum kültürünü benimsemesi, başlangıç eğitimleri ile birlikte sistem eğitimlerini alması hedefleniyor. Sürekli gelişim prensibi çerçevesinde hem kendilerini hem de görevlerinde gerekli yetkinlikleri geliştirmeleri sağlanıyor.

EĞİTİMLER

  • Oryantasyon Eğitimleri

  • İşbaşı Eğitimleri

  • Kişisel Gelişim Eğitimleri

  • Teknik Eğitimler

  • PERFORMANS DEĞERLENDİRME SİSTEMİ

    Yetkinlik ve hedef bazlı uygulamaya alınan performans değerlendirme sisteminde amacımız, her çalışanımıza yöneticileriyle birlikte hedef belirlemelerini sağlamak, yapılan performans görüşmeleriyle gelişim planlarını ortaya koymak, bu sürecin sonucunda belirlenen eğitim ihtiyacı gibi konuları belirleyerek bir sonraki senenin eğitim planlamasını yapabilmektir. Yöneticilerle çalışanların bir araya geldikleri ve açık görüşme şeklinde uygulanacak sistem, şeffaf yönetim anlayışımızın göstergelerinden de biridir.